W związku ze zbliżającym się zakończeniem kolejnego okresu rozliczeniowego kosztów dostawy wody i odprowadzania ścieków, który przypada na dzień 30 czerwca 2022 r., Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy zwraca się z prośbą do mieszkańców administrowanych zasobów podanie stanów wodomierzy w Państwa lokalach, celem rozliczenia zużycia wody i odprowadzonych ścieków.

Prosimy o przekazywanie wskazań wodomierzy na nr telefonów komórkowych:

665 897 997

782 277 997

i stacjonarnych:74 856 98 90

74 852 40 71 wew. 54,55,63

lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Istnieje również możliwość przekazania stanów wodomierzy poprzez wiadomość sms na wymienione wyżej telefony komórkowe. W tym przypadku należy podać adres lokalu, numer licznika i stan licznika (lub zdjęcie wodomierza obejmujące w/w informacje).

Informację o aktualnym stanie liczników zużycia wody w danym lokalu i pomieszczeniach przynależnych należy przekazać w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca 2022 r. Jeśli stan wodomierza nie zostanie przekazany w w/w terminie, rozliczenie zużycia wody i odprowadzenia ścieków nastąpi na podstawie średniego zużycia za poprzedni okres rozliczeniowy lub zgodnie z ustalonym na 2022 r. ryczałtem (w zależności od wyniku rozliczenia całego budynku). Przyjęte w powyższy sposób wielkości zużycia wody i odprowadzenia ścieków zostaną zweryfikowane przy kolejnym odczycie wodomierzy.